Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Alevkayası Kamp Alanı

Alevkayası Kamp Alanı

Adanın en güzel yerlerinden Girne Beşparmak dağları üzerindeki Alevkayası kamp alanıdır. Piknik alnının batısında kalır. Kayalığın 15-20 yakınında kaya blokları yer alır. Su ihtiyacınızı piknik alanındaki çeşmelerden giderebilirsiniz. Ayrıca pikini alanının kuzey kısmı da döküntü görünümlü kayalarla kaplıdır. Bu doğala manzarada kamp kurmak keyifli olacaktır. En çok tercih edilen kamp alanlarından olana kayalıklar muhteşem manzaraları izleme olanağı sağlar.

İletişim Bilgileri:

Adres: Beşparmak dağları, Girne, Kıbrıs

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.