Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Kamp-Der Karavan Kamp Alanı

Kamp-Der Karavan Kamp Alanı

Karavan kamp alanı adanın en güzel yerlerinden Mağosa’da yer alır. Özelikle karavanı olanların her mevsim gelip yerleştiği alana siz de çadırınızla gelebilirsiniz. Ada başlıca başına bir tatil cenneti olunca her köşesi değerlendirilebiliyor.

Yakın olan sahilinde yüzün ve doğanın keyfini çıkarın. Diğer karavanlardaki ortak zevkleriniz olan insanlarla arkadaşlık edinin. Doğa ile iç içe olmanın keyfini bir de bu tropik adada çıkarın.

İletişim Bilgileri:

Adres: Magosa, Famagusta, Kıbrıs

Web: www.facebook.com/pages/Kamp-Der-Karavan

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.