Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Akdeniz’in Cennetinde Kurban Bayramı

Şeker tadında bir bayram geçirmenin en iyi keyifli yolu Kıbrıs şölenlerine eğlencelerine katılmaktır.

Kurban Bayramı

Yaz mevsimi dışında tatil geçirmek için muhtemelen çok fırsatınız olmuyor. Bayramlar en güzel tatil fırsatlarıdır. Kıbrıs Kurban bayramı tatil geçirilebilecek en güzel yerlerden biridir. Stresten uzaklaşmanın doğayla baş başa kalmanın yollarından bu kaçamak size ve sevdiklerinize iyi gelecek.

2014’te 3 Ekim Cuma Arife günü başlayacak tatil Salı gününe denk geliyor. 5 günlük bu uzun tatilde adayı baştan aşağıya keşfe çıkın. Yüzün, dilerseniz dalın, doğayla buluşun. Yılın hemen hemen tamamını (300 gün) güneşli ve açık geçiren adamıza turlarla veya kendi imkanlarınızla gelebilir bayram gibi bayram geçirebilirsiniz. Kıbrıs’ta Kurban bayramı tatilinizi geçirirken Girne ve Lefkoşa’nın en gözde köşelerinde özellikle görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler şunlardır:

  • Mavi köşk
  • Soli harabeleri
  • Girne kalesi
  • Bellapais manastırı
  • Namık Kemal zindanı

Daha birçok meşhur yere sahip adayı baştan aşağıya gezin ve sevdikleriniz için hediyeler alın. Düzenledikleri eğlencelerle doyasıya bir bayram yaşayın.

Kurban Bayramında Kıbrıs Otel ve Pansiyon Fırsatları

Ne yazık ki doluluk oranlarından dolayı bayram ve özel günlerde tesislerin fiyat artışına gittiği bilinen bir gerçektir. Yine de kampanyalardan haberdar eden sitelerin ve erken rezervasyon fırsatı şansınızı denemeyi ihmal etmeyin. Emin olun verdiğiniz her kuruşa değecek. Bayramlara özel düzenlenen eğlence ve şölenlere bayılacak ilk fırsatta tekrar gelmek isteyeceksiniz.

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.