Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Bayramın En Şekerlisi Kıbrıs’ta Yaşanır

Ramazanı kutlamanın en lezzetli yoludur Kıbrıs sofraları. Bu güzel bayramı muhteşem manzaralar eşliğinde adanın yöresel lezzetlerini tadarak kutlayabilirsin.

Şeker Bayramı

Ramazan Bayramı bu yıl 27 Temmuz Pazar Arife günü başlayacaktır. Cuma gününden itibaren yola çıkmak ve Çarşamba gününe kadar tatil keyfi sürmek sizin elinizde. Masmavi denizin, altın kumlarının keyfini çıkarın. Kendinize ve sevdiklerinize tatlı bir bayram hediye edin. Yavru vatan Kıbrıs bayram tatili geçirmek için biçilmiş kaftan. Size tavsiyemiz varsa yıllık izinlerinizi de kullanın ve gelmişken adanın tüm güzelliklerini yaşayın.

Ünlü Kıbrıs mutfağında ustaların elinden çıkmış yemekleriyle ziyafet çekebilirsiniz. Festivalleri, aktiviteleri, eğlence mekanları ile her anınızda bayram coşkusunu yaşayabilirsiniz. Mesela:

  • Dalış noktalarından sualtını keşfedin.
  • Beşparmak dağlarında Yamaç paraşütünü deneyin.
  • Mavi köşkü ve Barbarlık müzesini gezin.
  • Narenciye ağaçlarından meyve toplayın.
  • Ünlü manastırlarını, antik kalıntılarını keşfedin.

Kıbrıs’ta Ramazan Bayramı Otel Fırsatları

Yöreye özgü tatlarla bezenmiş sofralarına katılarak bir hayli dinlendirdiğiniz midenizi harekete geçirebilirsiniz. Kıbrıs’ta ramazan bayramı hak ettiği gibi şölenlerle, eğlencelerle dopdolu geçer. Dilediğiniz otel veya pansiyonda, denize nazır doğanın kucağında bir tatilden daha keyifli nasıl bir bayram hediyesi olabilir ki? Ailenizle birlikte sımsıcak bir bayram sizi bekliyor. Bayram tatili fiyatlarda artışa sebep olduğundan aceleci davranmanızda yarar var.

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.