Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Güneşli Kışlar İçin Tropik Ada Kıbrıs’a

Antik dönemlerden kalma harabelerini, tarihi yapıları keşfedin. Kıbrıs müzelerinde geçmişe şahitlik edebileceğiniz bir kış geçirin.

Kış Mevsimi

Yılın 300 gününü güneşli geçiren adamız Kıbrıs’ta kış mevsiminde Ocak ayı dahi ortalama 20 derecede seyreder. Sakin bir kış tatili geçirmek için en güzel yoldur adaya kaçmak. Fitness merkezlerinde forma girebilir, spa ve masaj salonlarında yenilenebilirsiniz.

Açık kapalı fark etmez her mevsim yüzebilirsiniz. Güzellik merkezlerinde değişebilir, koşuşturmacalar arasında unuttuğunuz kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Kış mevsiminde Kıbrıs en güzel haliyle sizi bekliyor alacak. Yazın kuraklığından ziyade tam gezinti havasında olana adada kültür turuna çıkın. Her sezon hareketli olan gece kulüplerinde eğlenin. Sabaha kadar müzikle coşun, dans edin.  Kıbrıs’ta kışın en hareketli yaşandığı mekanlardan birkaçı:

  • Camelot Beach Disco Club (Girne)
  • Lions Garden Disco (Girne )
  • Green River Bar (Yeşilırmak)
  • Club Corado ( Lefkoşa )
  • Yuvarlak Bar-Güzelyurt
  • 40ty Music Bar (Gemikonağı)
  • Fener Bar (Yedidalga)
  • Dejavu Cafe&Bar ( Lefkoşa )

Kış dahi olsa ada eve tıkılıp kalmak zorunda değilsiniz. Gelin bu hafta sonu ada havası almaya gidelim. Festivallerin ambiyansında adalılar arasına karışalım.

Kışa Özel Kıbrıs Otel Fırsatları

Yaz kış enerjisi düşmeyen adamızın otelleri de yılın her günü emrinize amade.  Tüm donanımlarıyla sizi en iyi biçimde ağırlayacak tesislerde kafanızı dinleyin. Oyun salonlarında oyun oynayın. Kışa özel bazı Kıbrıs otelleri kampanyalarla fiyat indirimi uygulayabilir. Sitemizi takip ederek bu fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.