Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Kıbrıs’ın Büyülü Atmosferinde Romantik Anlar

Özel günlerinizde özel bir yere Kıbrıs’a kaçarak sevdiklerinizle doğanın en saf haline yolculuğu çıkabilir adanın güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Özel Günlerde Kıbrıs

Yılın hangi zamanı olursa olsun Kıbrıs mükemmel bir zemindir. Sevgililer günü, evlilik yıldönümü, doğum günleri, partiler gibi özel kutlamalarınızı en güzel şekilde geçirebileceğiniz hareketli ve coşkulu Akdeniz adasıdır. Otelleri veya pansiyonlarında özel zamanlarınıza en güzel ambiyansı bulursunuz. Güzel geçirmek istediğiniz özel anlarınız için ada salt haliyle dahi son derece uygundur. Ama yine de danışmadan destek talep edebilirsiniz.

Otellerin barında, restoranlarında hatta toplantı salonlarında bile parti düzenleyebilirsiniz. Hazırlamak istediğiniz tüm organizasyonlara oteller destek verecektir.

Sevgililer gününde Kıbrıs’ta lüks bir otelde adada olmak müthiş bir fikirdir. Sevdiğinize verilecek en güzel hediye doğayla baş başa geçireceğiniz gününüz olabilir. Ada halkının arasına günübirlik bile olsa karışmak bize benzeyen ama farklı kökleri olan yöre halkını yakından tanımak istemez misini?

Tüm gezilecek yerlerini, yemeklerini, yapılan aktivitelerini ve denk gelebileceğiniz festivallerini sayfalarımız aracılığıyla değerlendirin.

Evlilik Yıldönümü, Doğum Günü, Sevgililer Gününüzde Kıbrıs Otel Fırsatları

Özel gününüz hakkındaki fikirleriniz i otel personeli ile görüşebilir destek alabilirsiniz. Sizin özel günlerinize gereken özeni gösterirler. Ellerinden geleni yapacaklardır. Kıbrıs’ta evlilik yıldönümü kutlayacağınızı bildirseniz bile yeter. Yetkililer size özel jestler yapacaklardır.

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.