Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Akdeniz’in Cennet Adası Kıbrıs’ta Rüya Gibi Yaz Tatili

Yaz rotası belli Akdeniz’in cennet adası Kıbrıs’a gidilir, ünlü gece kulüplerinde sabahlara kadar çılgınlar gibi eğlenilir.

Yaz Mevsiminde Kıbrıs

Her sezon yoğun olan Kıbrıs yine de okulların kapanmasıyla %100 doluluk oranına ulaşır. Yaz mevsiminde Kıbrıs daha başkadır. En güzel festivaller bu aylardadır. Denizi, kumu, paraşütçülerin semayı süslemek için atladığı Beşparmak dağı sizi bekler. Havasını bir kez soluduğunuzda bir daha dönmek istemeyeceğiniz kadar güzel. 

Balığın en lezzetlisini, kompostoların en tatlısını, peynirin kızartılanını yalnızca burada bulabilirsiniz. Ünlü şeflerin çalıştığı restoranların en afillileri genelde otellerdedir. Aklınızda bulunsun kalacağınız otelin restoranının olup olmadığına dikkat edin.

Yaz mevsiminde Kıbrıs lüks otelleri, plajları, deniz kaplumbağalarının yaşadığı koylarıyla enfes güzel bir tatil cennetidir. Hareketli gece hayatıyla da adından söz ettiren ada da eğer gece hayatı seviyorsanız eğlenceye doyabilirsiniz.

Yazın Kıbrıs’ta yapılabilecek güzel tavsiyeler:

  • Gördüğünüz manzaraları ölümsüzleştirmek ve dönerken hatırlamak için fotoğraf çekin.
  • Barbarlık müzesi, Namık Kemal müzesi gibi müzelerini gezin ve yakın tarihimizdeki geçmişini hissedin.
  • Antik mimariye sahip manastırlarından adayı kuşbakışı seyredin.
  • Sahilinde güneşlenin, bol bol yüzün.
  • Narenciye bahçelerinde gezintiye çıkın.
  • Okaliptüs ve Palmiyelerle çevrili doğasında ülkemizde nadir görülen Kaktüs meyvesinden yiyebilirsiniz.
  • Enfes lezzetteki deniz ürünlerinin tadına bakabilirsiniz.
  • Yöreye özgü hediyelik eşyalardan alın sevdiklerinize sürpriz yapın.
  • Meşhur Şeftali kebabından tatmadan sakın ama sakın dönmeyin.

Yazın En Popüler Adasında Otel Fırsatları

Kıbrıs’ta yaz mevsimi en güzel eğlencelere en yoğun geçen şölen ve festivallere ev sahipliği yapar. Yazın yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan adada avantajlı ancak gözde olan köşelerinde konaklamak istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Genelde 5 yıldızlı bazıları 3 yıldızlı Kıbrıs otellerinde aradığınız tüm desteği bulabilirsiniz. Rehberlik hizmetinden transferlere, tur masalarından yöresel lezzetlere, oyun salonlarından ferah odalarına tüm ihtiyacınız düşünülmüş. Güzellik salonlarında kendinizi şımartın, spa salonlarında dinlenin. Yaz tatilinde Kıbrıs farkını keşfedin.

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.