Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Küçük Kaçamaklarla Tropik Ada Kıbrıs’a

Tatile kaçmanın tam zamanı; tüm Resmi izin günlerinizi dalarak, Caretta Carettalarla yüzerek, yamaçlarda süzülerek geçirebilirsiniz.

Resmi Tatiller

Yıl boyunca yoğun geçen çalışma stresinin yorgunluğunu atmanın en iyi yoludur resmi tatiller. Küçük kaçamaklar olarak değerlendirebileceğimiz bayram tatilleri kafa dağıtmak için küçük kaçamaklara dönüşebilir. Dilerseniz enfes kıyılarında yüzebilir ya da tarih turu atarak trekkinge çıkabilirsiniz.

Resmi tatillerde Kıbrıs, büyük ihtimalle sizi kendisine hayran bırakacak ve tekrar gelmek isteyeceksiniz. Denk geldiğiniz aktivitelerinde, şölenlerinde sizi enfes mutfaklarıyla en iyi biçimde ağırlayacaktır adalılar. Kısa bir zaman için bile olsa ada havası alabilirsiniz.

2014 Resmi Tatiller

  • 23 Nisan – 1 gün – Çarşamba
  • 1 Mayıs – 1 Gün – Perşembe
  • 19 Mayıs – 1 Gün – Pazartesi
  • 30 Ağustos – 1 Gün – Cumartesi
  • 28-29 Ekim 2014 – 1.5 gün izin – Salı ve Çarşamba

Bireysel olarak denizyolu ve havayoluyla gelebileceğiniz gibi başka yollarla da ulaşım sağlayabilirsiniz. Genellikle turlarla gelmeyi tercih edenler gibi siz de toplu gezi programı düzenleyen firmalarla anlaşabilirsiniz. Tüm yıl işti, okuldu, kurstu derken artan tempoyla stres yükleniyoruz.  Dinlenmek, kafa dağıtmak, eğlenmek istiyorsanız günübirlik veya izinlerinizi birleştirerek küçük fırsatlar yaratabilirsiniz. Dalış, yamaç paraşütü gibi deneyimleri tadabilir kısa dahi olsa unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.