Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Yeni Yıla Sıcacık Bir Merhaba

Yeni yıla çılgınlar gibi eğlenebileceğiniz partilerle girmek için doğru Kıbrıs’a.

Yılbaşında Kıbrıs

31 Aralık 2013 Salı günü kutlayacağımız yılbaşı tatili için gelin bu kez bir değişiklik yapın. Gizemli adada Yılbaşı tatili geçirmek için her yıl %100 doluluk oranına ulaşan otel ve pansiyonlarında yer bulmak için acele edin.

Yeni yıla güneşli girmek isteyen, gazinolarda oyun oynamak isteyen turistlerle dolup taşar Kıbrıs. Neşeli ve coşkulu partilere imza atar adalılar. Kıbrıs’ta yılbaşı çoğu zaman sınırsız eğlence kültürleriyle farklı boyutlara ulaşsa da kendinize uygun bir mekan bulabilirsiniz.

Belirtmek isteriz Kıbrıs’ta yılbaşı kutlamak nereden bakarsanız bakın yüksek hesaplar ödemek zorunda bırakabilir. Son derece popüler olan Kıbrıs eğlencelerine ek olarak yılbaşı Kıbrıs’ta daha bir dolu geçer.

Ocak ayında dahi ortalama 20 derecede seyreden hava sıcaklığında kutlama yapmak aslında ayrıcalıktır. Coşkulu eğlencelere katılmak, sabaha kadar çılgınca eğlenmek istiyorsanız rotanız belli.

Dünyanın her köşesinden meraklısını oyuna davet eden ada eğlencenin nabzını tutmayı bilen partiler düzenler. Sevdiklerinizle dünyanın eğlendiği adada olmak, Akdeniz’i sallamak istiyorsanız acele etmelisiniz. Aylar öncesinden dolan Kıbrıs yılbaşı kutlamalarında daha çok:

  • Yüksek ritimli müzikle coşarak
  • Ünlü sanatçılara şarkılarında eşlik ederek
  • Partilerde dans ederek
  • Revü – Sirtaki gibi dünyaca ünlü dans şovlarını izleyerek
  • Gazinolarında oyun oynayarak

Yılbaşında Kıbrıs Otel Fırsatları

Muhteşem programlar hazırlamak için aylar öncesinden çalışmaya başlayan mekanlar ve tesisler size unutulmaz bir gece yaşatmak için çabalarlar. Yılbaşı Kıbrıs gibi popüler tatil adaları için en özel zamanlardandır. Firmaların bu güne özel düzenlediği turlara da katılabilir eğlenceyi en hesaplı biçimiyle değerlendirebilirsiniz. Adalılara yakışan bir gece için ünlü sanatçılar, ödüllü dansçılar o gün hazırdır.

Ünlülerin dahi çoğu yeni yılı bu cennet adada kutlar. Çılgınlar gibi eğlenmek yeni yıla sıcacık bir merhaba demek istiyorsanız elinizi çabuk tutun. 

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.