Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Girne Pansiyonları

Kuzey Kıbrıs’ın en popüler tatil cennetlerinden Girne’de ünlü limanına ve kalesine yakın konumdaki tüm pansiyonlar sayfalarımızda derlenmiştir. Dalış yapılabilen beldenin sırtını yasladığı dağlarda yamaç paraşütünü de deneyebilirsiniz. Ekonomik olması sebebiyle tercih edilen konaklama alternatiflerinden olan pansiyonlar burada sayılıdır.

Genellikle aile işletmesi olan bu şirin tesisler oda ve kahvaltı formunda hizmet verirler. Genellikle bahçeli veya teraslıdır. Rahat ve konforlu odalarında avantajlı bir tatil geçirebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için Girne pansiyonları sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Cyprus Dorms Pansiyon

Cyprus Dorms Pansiyon

Girne

Adanın en popüler yerlerinden Girne yat limanındaki pansiyon limanın göbeğinde ve yürüme mesafesindedir.  Tek kişilik ve çift kişilik odalarının yanı sıra öğrenciler veya kalabalık gruplar için yurt odası formunda 4 – 6 yataklı ekstra ekonomik odalarda da konaklayabilirsiniz.

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.