Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Günün Fırsatı

Günün Konaklama Fırsatı

Dünyanın küçük Las Vegas’ı olarak bilinen Kıbrıs adasında Kıbrıs otel fırsatlarıyla masal gibi bir tatil geçirmeye hazır mısınız? Hilton otelde iddia ediyoruz kaliteli, şık ve unutulmaz bir tatil geçireceksiniz.

 “Mükemmellik Sertifikası” sahibi 294 odalı dev tesis konukları tarafından hep iyi yorumlanmasından dolayı bu ödüle layık görülmüştür. Tesis donanımları şu şekildedir.

  • Fitness merkezi
  • Açık havuz
  • Güzellik salonu
  • Tenis kortu
  • 2 bar ve restoran
  • Spor aktiviteleri
  • Çeşitli eğlence aktiviteleri
  • Kaydıraklar ve havuzlar

Kıbrıs kampanyalı otel fırsatlarıyla dolu bir Akdeniz adasıdır. Yalnızca bazı tesisler tanıtım ve daha farklı kitlelerin de adayı ziyaret edebilmesi adına ekstra indirimlere imza atarlar. Günün fırsatı olmaya layık gördüğümüz bu kaliteli ve şık otel değerinin çok altında indirim uygulamıştır. Fırsata dönüştürerek kullandığınız takdirde unutamayacağınız bu seyahati en hesaplı biçimde tamamlayabilirsiniz.

İki kişilik odada tek kişi kahvaltı dahil konaklama %20 İndirimle 397 TL yerine yalnızca 374 TL. Kaçırılmayacak bu fırsatı mutlaka değerlendirmeye bakın.

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.