Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Kıbrıs Kiralık Ev ve Apart Daireler

Kıbrıs Kiralık EvlerYavru vatanımız Kıbrıs’ta kiralık ev veya apart gibi konaklama alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz. Günlük, aylık ya da haftalık, sadece kalacağınız tarihlerde kiralıkları kolaylıkla bulabilirsiniz. Kiralıklara hemen hemen adanın her tarafında rastlayabilirsiniz. Her mevsim işlek olan ada sezonluk değil devamlı hizmet verir. Kıbrıs kiralık apart ve ev konusunda sıkıntı yaşatmayan tatil cennetlerinden.

Özelikleriyle üniversitelere yakın yerlerde örneğin Girne merkezde oldukça hesaplı apartlar var. Sizde değerlendirin. Özellikle tatil köyleri, apartlar, kiralık daireler anlaşmaya başlı olarak otellerden daha hesaplı bir seçenek olabilir.

Kıbrıs’ın geçim kaynaklarından biri de öğrenciler olduğundan birçok dayalı döşeli uygun fiyata apart daireye her köşede bulabilirsiniz. Eşyasız apart yok denecek kadar azdır. Genellikle eşyalı olarak kiralanır.

Ev kiralarının Durumu

Evin oda sayısına ve içerisindeki eşyaların kalitesine göre fiyatları değişen kiralık dairelerin örneğin Girne’de;

Yeni Liman ve merkezde olanları son derece yüksektir. Daha hesaplı bir konaklama düşünüyorsanız Lapta bölgesinden bakın. En ekonomik evleri gazetelerindeki Seri ilanlar sayfalarından bakın.

İki kişisiniz ve hafta sonunu dayalı döşeli apart dairede geçirmek istiyorsunuz. Yalnızca hafta sonu için 250-600 TL arasında değişen fiyatlardan size uygun olanını bularak tatilinizde kafanıza göre takılın.

Dünyanın ne büyük emlak şirketlerinden birine sahip Kıbrıs Re-Max Golden de sorununuzu çözebilir. Kıbrıs kiralık ev ve apart, en çok aranan bölgeler Girne-Lefkoşa-Mağusa başta olmak üzere size dilediğiniz yerinden kiralık bulabilir.

Kiralık villalar ise 2.000 - 10.000 TL arasında değişir. Oda sayısına, havuzlu olup olmamasına ve ulaşım ağlarına yakınlığına göre değişen villalardan dilerseniz devremülk biçiminde de konaklayabilirsiniz.

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.