Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Kıbrıs Otel Ekle

Kıbrıs OtelleriKıbrıs hakkındaki birçok bilgiyi titizlikle derlediğimiz sitemize, otelinizi kaydederek geniş kitlelere tanıtımınızı yapabilirsiniz. Kıbrıs otel reklamı sosyal mecra kullanımıyla günümüzde en sağlıklı tanıtım biçimini bulmuştur. Sürekli gelişen sosyal mecralarda artık siz de var olabilirsiniz. Otel ekleme formumuz ile işletmenizin tanıtımını en iyi biçimde yapmanız aracılığımızla çok kolay. Verdiğiniz hizmetleri yaptığınız yenilikleri site ziyaretçilerimize duyurabilirsiniz. Yalnızca sitenizi ekleyin yeter.

Kıbrıs rehberi sitemizde oteliniz, pansiyonunuz, kiralık apartlarınız için kayıt yaptırmak için aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine kayıt ücretini yatırın ve bizimle iletişime geçin.

İletişim için: 444 30 98 veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresimize bilgi vermeniz yerelidir.

Rehber kayıt ücreti bu aya özel yıllık 20.000 TL yerine sadece 10.000 TL'dir. (Bu fiyat sadece oteller içindir, diğer sektörler için reklam fiyatlarımızı ve avantajlarımızı satış temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.)

** Kayıtlı firmalarımıza özel indirimlerimizden de faydalanabilirsiniz. Sitemizdeki reklam köşelerine özel veya kampanyalı fiyatlar ile reklam verebilirsiniz. İsterseniz reklamınızın tasarımı konusunda da yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

** Fiyatlara +KDV eklenecektir.

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.