Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Kıbrıs Otel Yorum ve Şikayetleri

Yorumlar (4)

 • Seda Çetin

  11 Şubat 2014 14:41 zamanında |
  Bu sene ilk defa Kıbrıs'a gittim, gitmeden önce bu siteyi inceledim birçok konu hakkında bilgi sahibi oldum ve programımı buna göre yaptım. Özellikle su sporları çok heyecan vericiydi herkese tavsiye ederim şimdiden iyi tatiller herkese :))
 • Serhat – Serkan Tez

  11 Mart 2013 10:59 zamanında |
  Adanın en güzel yeri bizce Zafer burnu. Kendi aracımızla geldiğimiz adada burnu en uç noktasına kadar ilerledik. Size tavsiyemiz zaten tek olan burundaki pansiyonda yemek molası vermeniz. Balık yanında rakı ve masanın tamamını donattıkları ziyafete ülkemizde ödediğimizin dörtte biri hesap ödedik inanamadık. Eğer yumurtlama mevsimine ya da yavrulama dönemine denk gelirseniz deniz kaplumbağalarını izleyebilirsiniz.
 • Semra Elcen

  09 Mart 2013 08:18 zamanında |
  Ben Kıbrıs’a ilk gittiğimde kaleyi gezmemi önerdiler. Tek kelimeyle harika ilk kez bu kadar büyük bir batık gemi müzesi gördüm. Ağzım açık gezdim gemilerin zindan va ambar olarak kullanılmış kamaralarını. Kıbrıs daha adaya ayak bastığınız anda sizde merak uyandıran bir ülke. Kendi içinde sırları olan sokaklarını, yüzmek için tertemiz sahilleriyle karşılıyor sizi. Herkes hayatında en az bir kere buraya gelmeli bence.
 • Yasemen Ataman

  01 Mart 2013 14:47 zamanında |
  Plajlarından, narenciye bahçelerinden çok beni geçmişi etkilerdi. Barbarlık müzesin gözyaşlarıma hakim olamadım. 1963’te Binbaşının ailesinin kurşuna dizildiği ev yakın tarihin acı gerçeğini tokat gibi yüzüme vurdu. Aynı şekilde Namık Kemal Zindanını da görmenizi öneririm. Kıbrıs’a gelip de yalnızca yüzerek eğlenerek dönmek olmaz. 1873’te 3 yıl süresince kapatıldığı zindanı da görmelisiniz.

Bir yorum yapın

Kıbrıs otellerde konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Kıbrıs'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler.
Kıbrıs otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.