Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Lefkoşa Pansiyonları

Kuzey Kıbrıs’ın başkenti, en hareketli ve en işlek yeri olan Lefkoşa otelleri yanında alternatif olarak çokça pansiyona da sahiptir. Adanın kalbi ve popüler çarşılarına eğlence mekanlarına sahip ilde oldukça ekonomik şekilde konaklayabilirsiniz. Adanın merkezi konumdaki başkentinde kalmak demek eğlenceye, aktivitelere ve festivallere yakın olmak anlamına gelir.

Özellikle ailecek hizmet veren ve aile işletmesi olan pansiyonlar genellikle bahçe içerisindedir. Çok sayıda pansiyona sahip ildeki en beğenilenlerini sizler için derledik. Daha detaylı bilgi edinmek için Lefkoşa pansiyonları sayfalarımıza göz atabilirsiniz.

 Aperanti Agrotourism Pansiyon

Aperanti Agrotourism Pansiyon

Lefkoşa/Kıbrıs

Evcil hayvan dostu da olan 4 odalı şirin bir pansiyondur.  Yerel mimariye uygun kemerler ve eşyalar ile hizmet veren pansiyon Lefkoşa’nın Pera Orinis köyünde hizmet verir. Peynir yapımı gibi yerel aktivitelerine dilerseniz siz de katılabilirsiniz.

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.