Kıbrıs Tatil Fırsatları
A+ A A-

Tatil Cennetleri

Kralların Eşsiz Tapınağıyla Ünlü Nemrut Dağının Sahibi Kahta

KahtaKahta Adıyaman’ın en değerli ilçesidir. Nemrut dağı ile ünlüdür. Meşhur dağımız 1987 yılında “Unesco Dünya Mirasları” listesine girmiştir. Kommagene krallığı dağda fevkalade eserler bırakmıştır.

Gösterim: 2370

Devamını oku...

Tarihi Osmanlı Evleriyle Cumalıkızık

CumalıkızıkBursa ilimizin Yıldırım ilçesine bağlı 270 haneli köydür. Cumalıkızık köyü tarihiyle ilgili Osmanlı’nın ilk yerleşim yerlerinden olduğunu ve değişmeden kaldığını öncelikle belirtmek gerek.

Gösterim: 2550

Devamını oku...

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Tanıtım Filmi

 

Yavruvatan Kıbrıs'ın görülmeye değer en nadide köşelerini, güneşin tadını çıkarabileceğiniz plajları ve meşhur gece hayatını gelin hep beraber öğrenelim!

Sanal Tur 360

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TATİL YORUMLARI

Tüm Kıbrıs otel yorum ve şikayetleri »
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome

Yasal Uyarı: Bu site Kıbrıs'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. kibrisoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.